Pomocníci v kuchyni musí být vždy po ruce!Každá žena je zlostí bez sebe, když se jí přichytne plech anebo špatně vyklopí dort. To způsobuje špatné vymazání a vysypání formy či plechu. Díky oleji ve spreji mohou všechny hospodyňky jásat. Tato moderní forma vymazání je lepší variantou. Snadná údržba forem a plechů je přitom na prvním místě.

Slunečnicový olej ve spreji je báječná záležitost

Internetový e-shop Roli nabízí tento trendy přípravek ve dvou modelech. Levnější záležitostí je slunečnicový olej ve spreji, který si může zákaznice pořídit za 129 korun. Tento produkt neobsahuje žádný cholesterol ani sodík. Easy Cook je značka, která je symbolem kvality. Díky rozprašovači se dostane olej na všechna místa. Nic se nepálí ani nepřichytne. Neobsahuje žádné konzervanty ani barviva. Jeho obsah je 300 mililitrů.

Olivový olej ve spreji je super hit

Máte rádi superzdravé středomořské produkty? Osvěžte svoje pečení, ale i grilování tímto olivovým olejem ve spreji. Je výborný i pro přípravu salátů. Nabízené olivové oleje ve spreji Antonios Olive Oil obsahují panenský olivový olej. Výživová hodnota i báječná chuť je výzvou pro všechny hospodyňky. Neobsahuje cholesterol, sodík, bílkoviny ani draslík. Je bohatý na mono -nenasycený tuk a poly- nenasycený tuk. Jeho cena je 189 korun za 300 mililitrů.

Komentáře